Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין צוואות

  עריכת צוואות | ביטול צוואות | התנגדות לצוואות | הורשת נחלות ובן ממשיך.

  עריכת צוואה נוטריונית, עריכת יפוי כח מתמשך,תרגום ואפוסטיל עברית ערבית אנגלית רוסית ויוונית.

  עו"ד צוואות

  עורך דין צוואות טוב יודע שלא פעם מדובר על מצב מורכב השזור בנושא זה. המשפחה שלנו היא הדבר הכי משמעותי מכולם בחיים האלה ולכן מובן שזמן זה יכול ליצור תחושת לחץ או בלבול. פנו אל עו”ד צוואות במשרד עורכי הדין המאם חליחל כאשר אתם מחפשים בעל ידע וניסיון שיסייע לכם לחצות את הגשר המתנדנד שבפניו אתם ניצבים.

  למה לפנות לעורך דין לענייני צוואה המאם חליחל?

  עורך דין צוואות וירושות שותף בניסוח הצוואה על מנת להעביר בצורה הטובה ביותר את רצונו של המצווה. לאחר מכן, כאשר משפחתו ויורשיו של המנוח מעוניינים לממש את זכויותיהם, עורך דין צוואות וירושות הוא זה שמסייע גם להם בתהליך.

  משרד עורכי הדין המאם חליחל בעל ניסיון של 25 שנים בכל הנוגע לצוואות ולדיני משפחה ויעניק לכם את הטיפול הנכון ביותר בתהליך. פנו עוד היום למשרדנו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

  עורך דין צוואות – מה חשוב לדעת כשמנסחים צוואה עם עו"ד צוואות?

  עוד לפני הפגישה עם עורך דין צוואות וירושות חשוב להכין רשימה מסודרת של כל הנכסים שיש לכם, חסכונות, רכבים ורכוש נוסף. גם אם אתם לא נמנים על העשירון העליון בישראל, כמעט לכל משפחה יש מעט חסכונות שצברה עם השנים ורכוש. לאחר מכן כתבו בצורה מסודרת את שמות הילדים או היורשים להם תרצו להעניק את הרכוש. אם אתם רוצים שהוא יתחלק שווה בשווה בין כולם יש לציין זאת גם במפורש.

  מלבד הילדים יש עוד אדם שכדאי לזכור כאשר נפגשים עם עורך דין ירושה. חשבו גם על בן הזוג שלכם כיום. האם תרצו שיקבל את כל הרכוש ולאחר מכן יחלקו לילדים? אולי תרצו שיגור בדירת המגורים. קיימות אפשרויות משפטיות לניסוח של צוואה הדדית עם בן הזוג על מנת שתוכלו לשמור על הזכויות של בן הזוג לפני שהרכוש עובר למישהו אחר. עורך דין צוואות וירושות מנוסה יוכל לכוון אתכם ולהמליץ כיצד לנסח את הצוואה במקרה זה.

  במקרים נוספים, קיימות משפחות שיש להן חובות שונים. עורך דין צוואות וירושות יוכל לסייע לנסח את הצוואה בדרך בה הרכוש יוכל לעבור לילדים מבלי שהחובות יעברו על שמם גם כן.

  עורך דין צוואות וירושות

  עורך דין צוואות וירושות הינו מומחה בכל הקשור לעריכת צוואה, עריכת הסכמי חלוקת עיזבון קבלת צווה ירושה, מכירת דירת העיזבון, ייצוג ידועים בציבור ועוד. אם אתם זקוקים לסיוע משפטי בענייני ירושה וצוואות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות על משרד עורכי הדין המאם חליחל. צוות המשרד ילווה אתכם במסגרת המקצועית ביותר. תחומי העיסוק של המשרד כוללים בין היתר, דיני ירושה, ענייני משפחה וגירושין.

  היעזרו בעו"ד צוואות וירושות עבור ייצוג בערכאות משפטית

  מעוניינים לממש את זכאותכם בעיזבון הנפטר? נדרשים לקבל סיוע בערכאות המשפטית? אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי הדין המאם חליחל, בניהולו של עו"ד המאם חליחל אשר מתמחה בענייני ירושות וצוואות ויעניק לכם את מלוא הסיוע וההכוונה בכל הנוגע לתחום זה. תוך קבלת יחסי אישי ומכבד וכמובן זמינות גבוהה לכל פניה שלכם. צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לסייע לכם בסוגייה המשפטית.

  עורך דין צוואות וירושות – הכול על פי החוק

  צוואה הינה מסמך משפטי המצווה על אופן חלוקת הרכוש של המנוח ובין מי יתחלק העיזבון. למעשה עריכת הצוואה מתבססת על סעיף מס' 27 ב' בחוק הירושה. הסעיף מתיר את החופש לצוות, ערך המאפשר למצווה לערוך את צוואתו כראות עיניו, לשנות או לחדש. העריכה מוגדרת כפעולה אישית של המצווה, נטולת אינטרס הסתמכות על צד אחר. מקביל לזו קיימת גם צוואה הדדית, כאשר אנו מדברים על צוואה זו יש לסייג זאת ולציין כי זוהי צוואה הנכתבת כן מתוך אינטרס הדדי של בני הזוג לרשת חלק מהעיזבון לאחר פטירתו של אחד מבני הזוג.

  אם קיים עיזבון שהוא לא מתוך הזוגיות האינטימית שלכם והוא אך ורק קרוב משפחה יש לברר האם הוא הותיר אחריו צוואה ולפעול בהתאם להנחיות חוק הירושה הישראלי. שהוא אומר – שכאשר ללא קיימת צוואה יורשיו של הנפטר נקבעים, לרוב, בהתאם לראשי האב של המנוח (שיטת הפרנטלות).

   

  שאלות נפוצות

  למה יש צורך בעריכת צוואה?

  צוואה מאפשרת לכם לשלוט בצורה הטובה ביותר בחלוקת הרכוש שלכם לאחר מותכם.

  מתי יש לפנות לעורך דין המתמחה בעריכת צוואות?

  יש לפנות לעורך דין לצורך עריכת צוואה מוקדם ככל הניתן כל עוד אתם בקו הבריאות על מנת לחלק את הונכם בצורה שאתם רוצים

  למה לבחור במשרד עורכי דין המאם חליחל?

  משרד עורכי הדין של המאם חליחל פועל משנת 1995 בהצלחה רבה, עורכי הדין במשרד דואגים להשיג ללקוחותיהם את התוצאות הטובות ביותר וישמחו להעניק לכם שירות מקיף ומקצועי.

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קידום אתרים לעורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support