Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין דיני משפחה

  תחום דיני המשפחה הוא תחום רחב מאוד וכאשר עומד על הפרק נושא משפטי הקשור לענייני משפחה, עליכם לפנות למשרד עורך דין לענייני משפחה. תחת התחום של ענייני משפחה נכללים נושאים רבים כמו למשל גירושין, ירושות, הסכמי ממון וגירושין. עורך דין לענייני משפחה מציע שירותים של ייצוג בבית המשפט, עריכת הסכם ממון, גישור וניהול מו"מ בין בני זוג במקרה של גירושין ובין בני משפחה במקרה של צוואה. העו"ד גם ייצג אתכם בהליכים משפטיים בבית המשפט. וכדי לעשות סדר בדברים ריכזנו פרטים חשובים שכדאי לכם לדעת.

  ייצוג על ידי עורך דין לדיני משפחה

  עורך דין לענייני משפחה ייצג אתכם בבית המשפט כאשר מדובר על הליכי מזונות, גט, חלוקת זמני שהות, וחלוקת רכוש. ייצוג נוסף נפוץ הוא בהליכי גירושין בבתי הדין הרבניים בארץ. בארץ ישנם בתי דין דתיים כאשר חלקם הם בתי דין רבניים. יש למשל את בית הדין הרבני הגדול בירושלים ויש בתי דין שרעיים למגזר המוסלמי. יש גם בתי דין דרוזים, וכל לקוח מקבל ייצוג וטיפול בהתאם למקרה שלו. עורך דין לענייני משפחה, אשר מייצג אתכם בבית דין דתי חייב להיות בקיא הן בדין הראשי שחל בבית המשפט והן בשפה המדוברת. ולכן חשוב מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין הבקיא ספציפית במה שאתם צריכים.

   

  עורך דין לענייני משפחה בצפון

   

  עורך דין לענייני משפחה בצפון

  חלק גדול מהציבור בשלב מסוים בחייו זקוק לשירותי של עורך דין לענייני משפחה בצפון. עורך דין לענייני משפחה מטפל בקשת רחבה של נושאים שכוללים בין היתר נושאי מזונות, חלוקת רכוש, ירושות, צוואות ועזבונות, הסדרי ראייה, הסכמי גירושין, ועוד. יש עורך דין לענייני משפחה בצפון שהוא בעל ניסיון עמוק יותר בתחום הגירושין ויש עורך דין שהוא בעל ניסיון והיכרות רבים יותר עם תחום הצוואות והירושות. ולכן כאשר אתם עומדים בפני התקשרות וליווי של עורך דין לענייני משפחה בצפון חשוב מאוד לבצע בחירה נכונה ומושכלת, אשר משרתת את האינטרסים שלכם.

  עורך דין לענייני משפחה בצפון – כל מה שצריך לדעת

  הבחירה בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה בצפון, היא בחירה משמעותית מאוד היות ויש חשיבות יתרה למקצועיות והניסיון של עורך הדין, לצד השמירה על דיסקרטיות וקידום האינטרסים והזכויות שלכם. כמובן הכל בהתאם לחוק ולנסיבות בתיק שלכם. אתם חייבים להבין שהצרכים שלכם הם בראש מעיינו של עורך הדין לו אתם משלמים את מיטב כספכם, ולכן ככל שתשמרו עמו על תקשורת פתוחה ובריאה, קשר רציף וזמינות – כך תפיקו תועלת רבה יותר וקידום איכותי יותר של האינטרסים שלכם, על ידי עורך הדין שלכם.

  דיני משפחה – מזונות ילדים ועוד

  אחד התחומים המבוקשים לטיפול על ידי עורך דין לענייני משפחה בצפון הינו נושא מזונות הילדים. הנושא מאוד רגיש וחשוב, ובייחוד כאשר מדובר על מזונות לקטין. בהתאם לחוק חובה על האב לשאת בנטל של מזונות ילדיו, כל עוד גילם הוא פחות מ 18 שנים. בוצעה הרחבה בנושא וכיום החובה היא עד גיל 21 שנים לבן, ועד גיל 20 לבת. יש שאלות רבות אשר עולות בנושא הזה כמו למשל מהו הסכום המינימלי לתשלום ומה לגבי מקרה בו יש ילד אחד או בו יש ארבעה ילדים. כל מקרה דורש טיפול שונה והתייחסות של עורך דין, בהתאם לחוק כמובן, ובהתאם למשכורתם של בני הזוג. לצד נושא מזונות הילדים נושאים נוספים המטופלים על ידי עורך דין לענייני משפחה בצפון הם נושאי ירושות וצוואות. עו"ד המאם חליחל הינו מומחה בתחומו וישמח להעניק לכל סיוע בנושא מורכב זה.

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   עורך דין לענייני משפחה בעפולה

   אם אתם זקוקים לעורך דין לענייני משפחה בעפולה אתם צריכים לבחור בעורך דין מקצועי ביותר, שאתם סומכים עליו. עורך הדין חייב להיות בקיא הסוגיות המשפטיות העולות מהתיק שלכם, והוא חייב לשרת את האינטרסים שלכם. שימו לב שיש לכם תקשורת טובה וכימיה עם עורך הדין, וחשוב לדעת שלא בהכרח עורך דין שהתאים לחבר או לחברה טובה, הוא זה שגם יתאים עבורכם. יש מגוון רחב של עורך דין לענייני משפחה בעפולה ובצפון הארץ, וחשוב שתבחרו את עורך הדין המתאים ביותר עבורכם.

   לתאם פגישה עם  עורך דין לענייני משפחה בעפולה

   על מנת לתאם ציפיות ולהבין יותר לעומק האם אתם בוחרים בעורך דין לענייני משפחה בעפולה המתאים עבורכם, עליכם לתאם עימו פגישת היכרות. במהלך הפגישה תדונו בפרטי התיק, עורך הדין יבין את הצרכים שלכם, ואתם תוכלו לדעת האם עורך הדין הספציפי מולו אתם יושבים מתאים עבורכם. חשוב לקחת בחשבון שככל שעורך הדין עמוס עם כמות רבה של תיקים במקביל, כך הזמינות שלו עבורכם באופן טבעי תהיה נמוכה יותר. ולכן שימו לב אם אתם מתקשרים עם עורך דין עמוס תיקים או לא.

    

   להבין היטב את הרגישויות

   לכל משפחה ולכל תיק משפטי יש את הרגישויות והמורכבויות שלו, ולכן חשוב לוודא שעורך הדין לענייני משפחה בעפולה מבין את הרגישויות שלכם, את הצרכים שלכם ושהוא יקדם באופן מיטבי את האינטרסים שלכם. ולכן חשובה פגישת ההיכרות על מנת להבין האם ביניכם לבין העורך דין יש כימיה טובה, כי ככל שהכימיה תהיה טובה יותר כך הקשב של עורך דין לענייני משפחה בעפולה לרגישויות ולניואנסים יהיה גבוה יותר ומוקפד יותר עבורכם.

   עו"ד דיני משפחה – תחומי עיסוק

   כאמור תחומי העיסוק של עורך דין לענייני משפחה עפולה, כוללים מגוון של נושאים כמו ירושות וצוואות, הסכמי ממון, גישור משפחתי, הליכי גירושין כמו גם אפוטרופסות. בהליכי גירושין הכוונה לענייני חלוקת רכוש בין בני הזוג, משמורת, מזונות, עריכת הסכם הגירושין עצמו ועוד. בהסכם ממון הכוונה לעריכת ההסכם וניסוחו, הסדרת אופן חלוקת הרכוש אם וכאשר תתרחש פרידה ונושאים נוספים. במשרד עו"ד המאם חליחל תזכו טיפול מקצועי, מנוסה תוך הבנת המורכבות והרגישות.

   דיני משפחה נוספים

   אלימות במשפחה

   לצערינו, אנו עדים למקרים רבים וקשים של אלימות במשפחה. מדי יום שומעים על עוד רצח וכל פעם בדרך אכזרית אפילו יותר ויותר זאת מלבד מקרה...

   המשיכו לקרוא >

   מזונות אישה

   אחת מחובותיו המרכזיות של בל יהודי כלפי אשתו הינה כי יישא במזונותיה קרי יפרנס אותה כל עוד הוא נשוי לה וכל עוד אין עילה בדין...

   המשיכו לקרוא >

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים לעורכי דין
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support