Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין דיני משפחה

   

  תחום דיני המשפחה הוא תחום רחב מאוד המכיל סוגיות שונות ומורכבות כגון גירושין , כתובה , מזונות אישה, מזונות ילדים, משמורת ילדים, זמני שהות , ניכור הורי , חלוקת רכוש , אלימות במשפחה ועוד, ושעה שאתם עומדים בפני משבר בחיי הנישואין , עליכם לפנות למשרד עורך דין לענייני משפחה. עורך דין לענייני משפחה מציע שירותים של ייצוג בבית המשפט, ובבית הדין הרבני , עריכת הסכם ממון, גישור וניהול מו"מ בין בני זוג במקרה של גירושין . בהעדר הסכם עו"ד  ייצג אתכם בהליכים משפטיים בבית המשפט.

   

  ייצוג על ידי עורך דין לדיני משפחה

   

  עורך דין לענייני משפחה ייצג אתכם בבית המשפט כאשר מדובר על תביעת  מזונות, חיוב גט, חלוקת זמני שהות, וחלוקת רכוש. ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה וייצוג בהליכי גירושין בבתי הדין הרבניים . בארץ ישנם בתי דין דתיים כגון בית הדין הרבני, בית הדין השרעי, בית הדין הדרוזי ובית הדין הכניסייתי . כל לקוח מקבל ייצוג וטיפול בהתאם למקרה שלו. עורך דין לענייני משפחה, אשר מייצג אתכם בבית דין דתי חייב להיות בקיא הן בדין מהותי החל בבית המשפט והן בדין האישי החל בבתי הדין הדתיים . לכן חשוב מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין הבקיא ספציפית במה שאתם צריכים.

   

   

  עורך דין לענייני משפחה בצפון

   

  עורך דין לענייני משפחה בצפון

   

  עורכי דין מופיעים בכל המדינה אמנם סביר להניח כי תושבי הצפון יזדקקו  לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה בצפון. עורך דין לענייני משפחה מטפל בקשת רחבה של נושאים שכוללים בין היתר נושאי מזונות, חלוקת רכוש, ירושות, צוואות ועיזבונות, הסדרי ראייה, הסכמי גירושין, ועוד.  עורך דין לענייני משפחה בצפון הוא מי שנחשב כבעל ניסיון רב יותר בתחום הגירושין והיכרות רבה יותר עם תחום הגירושין , דיני המשפחה וגם דיני הירושה בין השאר הצוואות והירושות. ולכן כאשר אתם עומדים בפני התקשרות וליווי של עורך דין לענייני משפחה בצפון חשוב מאוד לבצע בחירה נכונה ומושכלת, אשר משרתת את האינטרסים שלכם.

   

  עורך דין לענייני משפחה בצפון – כל מה שצריך לדעת

   

  הבחירה בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה בצפון, היא בחירה משמעותית מאוד היות ויש חשיבות יתרה למקצועיות והניסיון של עורך הדין, לצד השמירה על דיסקרטיות וקידום האינטרסים והזכויות שלכם. כמובן הכל בהתאם לחוק ולנסיבות בתיק שלכם. אתם חייבים להבין שהצרכים שלכם הם בראש מעיינו של עורך הדין לו אתם משלמים את מיטב כספכם, ולכן הבחירה שלכם חייבת להיות במי שיאמר לכם את האמת המשפטית בתחום ללא אשליות בכדי שתזכו בתוצאה הטובה ביותר בסופו של התהליך.

   

  דיני משפחה – מזונות ילדים ועוד

   

  אחד התחומים המבוקשים לטיפול על ידי עורך דין לענייני משפחה בצפון ובכל הארץ כמובן הינו נושא מזונות הילדים.  לצד נושא מזונות הילדים נושאים נוספים המטופלים על ידי עורך דין לענייני משפחה בצפון הם נושאים כגון חלוקת רכוש, משמורת ילדים ואף ירושות וצוואות שיש להם חשיבות בזמן הגירושין דבר שנעלם מעיני רבים . עו"ד המאם חליחל הינו מומחה בתחומו וישמח להעניק לכל סיוע בנושא מורכב זה.

   

  יש לכם שאלות בתחום ענייני משפחה וגירושין ?

   

  עורך דין המאם חליחל , עורך דין מומחה בענייני משפחה וגירושין  ,עורך דין מומלץ בדיני משפחה בצפון ידאג לתת לכם מענה מקיף שלא תפספסו זכויות לפי החוק  . המאם חליחל עורך דין ונוטריון מומחה בדיני משפחה וגירושין בצפון לקבלת יעוץ משפטי מקצועי משרד עם ניסיון רב שנים בתחום  .

   

   

  להמלצות עלינו בעיתון תלחצו כאן

   

   

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   עורך דין לענייני משפחה בעפולה

   אם אתם זקוקים לעורך דין לענייני משפחה בעפולה אתם צריכים לבחור בעורך דין מקצועי ביותר, שאתם סומכים עליו. עורך הדין חייב להיות בקיא הסוגיות המשפטיות העולות מהתיק שלכם, והוא חייב לשרת את האינטרסים שלכם. שימו לב שיש לכם תקשורת טובה וכימיה עם עורך הדין, וחשוב לדעת שלא בהכרח עורך דין שהתאים לחבר או לחברה טובה, הוא זה שגם יתאים עבורכם. יש מגוון רחב של עורך דין לענייני משפחה בעפולה ובצפון הארץ, וחשוב שתבחרו את עורך הדין המתאים ביותר עבורכם.

   לתאם פגישה עם  עורך דין לענייני משפחה בעפולה

   על מנת לתאם ציפיות ולהבין יותר לעומק האם אתם בוחרים בעורך דין לענייני משפחה בעפולה המתאים עבורכם, עליכם לתאם עימו פגישת היכרות. במהלך הפגישה תדונו בפרטי התיק, עורך הדין יבין את הצרכים שלכם, ואתם תוכלו לדעת האם עורך הדין הספציפי מולו אתם יושבים מתאים עבורכם. חשוב לקחת בחשבון שככל שעורך הדין עמוס עם כמות רבה של תיקים במקביל, כך הזמינות שלו עבורכם באופן טבעי תהיה נמוכה יותר. ולכן שימו לב אם אתם מתקשרים עם עורך דין עמוס תיקים או לא.

    

   להבין היטב את הרגישויות

   לכל משפחה ולכל תיק משפטי יש את הרגישויות והמורכבויות שלו, ולכן חשוב לוודא שעורך הדין לענייני משפחה בעפולה מבין את הרגישויות שלכם, את הצרכים שלכם ושהוא יקדם באופן מיטבי את האינטרסים שלכם. ולכן חשובה פגישת ההיכרות על מנת להבין האם ביניכם לבין העורך דין יש כימיה טובה, כי ככל שהכימיה תהיה טובה יותר כך הקשב של עורך דין לענייני משפחה בעפולה לרגישויות ולניואנסים יהיה גבוה יותר ומוקפד יותר עבורכם.

   עו"ד דיני משפחה – תחומי עיסוק

   כאמור תחומי העיסוק של עורך דין לענייני משפחה עפולה, כוללים מגוון של נושאים כמו ירושות וצוואות, הסכמי ממון, גישור משפחתי, הליכי גירושין כמו גם אפוטרופסות. בהליכי גירושין הכוונה לענייני חלוקת רכוש בין בני הזוג, משמורת, מזונות, עריכת הסכם הגירושין עצמו ועוד. בהסכם ממון הכוונה לעריכת ההסכם וניסוחו, הסדרת אופן חלוקת הרכוש אם וכאשר תתרחש פרידה ונושאים נוספים. במשרד עו"ד המאם חליחל תזכו טיפול מקצועי, מנוסה תוך הבנת המורכבות והרגישות.

   דיני משפחה נוספים

   מזונות ילדים

     עד ליום 19/7/17 דיני המוזנות בישראל נפסקו על פי הדין האישי של ההורים כך שלפי הדין העברי חויב האב במזונות ילדיו עד הגיעם לגיל 15...

   המשיכו לקרוא >

   חלוקת רכוש

     רכושם של בני הזוג מחולק בהתאם לחוק יחסי ממון התשל"ג –1973 הקובע ברמה העקרונית חלוקה שוויונית של נכסי בני הזוג שנצברו בזמן הנישואין ללא כל...

   המשיכו לקרוא >

   עורך דין מזונות

     עורך דין מזונות - עורך דין לענייני משפחה וגירושין, יטפל עבורכם בכל הנושאים הכרוכים בתיק הגירושין שלכם. כך  למשל יטפל עו"ד בדמי המזונות, בהסדרי הראייה,...

   המשיכו לקרוא >

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים לעורכי דין
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support