Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין משפחה

  גירושין ,ענייני משפחה וירושה- 

  ניהול מו"מ וגישור | עריכת הסכמי ממון והסכמי גירושין | ייצוג בתביעות בכל הנושאים הכרוכים בגירושין בין השאר חיוב בכתובה, מזונות אישה , משמורת ילדים , מזונות ילדים, חלוקת רכוש ואיזון משאבים, נכסי קריירה וחלוקת פנסיות, צווי מניעה וצו הגנה , תביעות פיצויים במשפחה לרבות בגין אלימות במשפחה.

  בנוסף ייצוג בכל ההליכים בנוגע לענייני ירושה בין השאר עריכת צוואות כולל צוואה נוטריונית, ביטול צוואות והתנגדות לצוואה חלקות עיזבון ועוד…,

  דיני משפחה – מקצוע הדורש ניסיון רב

  עורך דין משפחה ודיני משפחה מבוקש הוא בעל מקצוע המוכרח להיות עם ניסון  רב והתמחות משפטית הדורשת חשיבה יצירתית, הבנה מקיפה של כל החוקים בתחום ענייני המשפחה וכמובן – יכולת הכלה של הלקוחות המגיעים לייעוץ בשעת המשבר הקשה מכל מבחינתם.

  אילו הם התחומים בהם עורך הדין לענייני משפחה ובדיני ירושה חייב להתמקצע בכדי להשיג תמיד התוצאה הטובה ביורת עבור לקוחותיו:

  • הסכמי ממון מתכננים להתחתן בקרוב? מעוניינים לבקש הכרה כידועים בציבור? בטרם תתחילו את דרככם הזוגית המשותפת, מומלץ לנסח את הסכם הממון. משמעותו של הסכם ממון היא, לעגן את ההיבט הפיננסי של הזוגיות באופן מסודר כך, תוכלו למנוע מבעוד מועד את היווצרותם של קונפליקטים בעתיד במידה ותיפרדו ו/או תתגרשו . הסכם ממון טרם הנישואין ניתן לערוך אצל עורך דין לענייני משפחה בעל הסכמה של נוטריון .
  • הסכם גירושין מדובר לרב בתרחיש אימה עבור זוגות רבים, אך אין ספק שגירושין יכולים להיות מנת חלקו של כל אחד מאתנו. תמיד ניתן לנסות לפתור את המחלוקת בדרכי נועם באמצעות הליכי משא ומתן ו/או גישור אך הכלל הוא שיש לחתור להסכם סביר ולא העיקר לפתור הכל בהסכם גם אם הוא הסכם רע !!בדרך כלל המחלוקות הם סביב משמורת הילדים וחלוקת זמני השהות עמם, מזונות הילדים, מזונות אישה, וחלוקת רכוש וכמובן בראש ובראשונה שאלת הגט בפני עצמו או שמא שלום הבית ובהקשר זה שאלת הכתובה . כדי להגיע החלטות הנכונות, מומלץ לקבל את שירותיו של עורך דין ענייני משפחה מקצועי בעל ניסיון מוכח רב שנים .
  • יישוב סכסוך : בטרם יוגשו תביעות בבית המשפט לענייני משפחה  ו/או בבית הדין הרבני, חובה לנקוט בהליך של יישוב סכסוך שמטרתו לנסות ולפתור את הסכסוך ככל הניתן בהסכם באמצעות גורמי מקצוע בשם יחידת הסיוע כאשר הכלל הוא שכל הנאמר בפניהם חסוי ובהעדר הסכם בין הצדדים התיק נסגר ואז נפתחת הדרך לצדדים בהתאם להוראות החוק להסדר התדיינות בין בני זוג להגיש תביעות עצמאיות .
  • תביעות משפטיות ענייני משפחה: בהעדר אפשרות להגיע להסכם הוגן אין מנוס מנקיטת הליכים משפטיים הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני המוסמך בלעדית לדון בשאלת הגירושין , שלום בית וכתובה . ביתר הנושאים קרי משמורת ילדים, מזונות ילדים, וחלוקת הרכוש בין בני זוג , הסמכות היא גם לבית המשפט לענייני משפחה וגם לבית הדין הרבני כאשר קיים מירוץ סמכויות שלא תמיד מוצדק בין הגברים לנשים היכן כן להגיש את התביעות. בכל מקרה עורך דין לענייני משפחה חייב להיות מומחה בתחומו ומעודכן בחוקים החדשים ובתקדימים מבית המשפט העליון בכדי לעמוד על המשמר לטובת לקוחותיו בכל תיק ותיק.
  • צוואות וירושות – גם במסגרת הליכים הגירושין חשוב מאד לערוך צוואה בכדי להבטיח כי חלקכם לא יועבר לבן הזוג בו אתם נאבקים בפועל ככל שיאנה לכם הרע מכל חלילה, ובוודאי חובה לעשות צוואה לאחר גירושין בכדי להגן על ילדיכם מכל טענות לזכויות בירושה על ידי בני זוג עתידיים אף של ידועים בציבור שיפגעו בחלקם של הילדים בוודאות.
  • יפוי כח מתמשך : חוששים מה יעלה בגורלכם ככל שתגיעו למצב שאינכם שולטים במעשיכם חלילה בגלל מחלה או תאונה או זקנה , תעשו יפוי כח מתמשך אצל עורך דין יפוי כח מתמשך מוסמך בכדי להבטיח עבורכם מה אתם מעדיפים שייעשה לא רק ברכוש שלכם אלא גם בטיפול בכם בזמן אמת במצב זה.

  עורך דין הסכם ממון

    עורך דין הסכם ממון נחוץ לזוגות העומדים להתחתן מרצון למנוע מאבקים משפטיים עתידיים , או לאלו הנשואים המעוניינים לשמור על הביטחון והשקט...

  המשיכו לקרוא >

  עורך דין מזונות

  עורך דין מזונות - עורך דין לענייני משפחה וגירושין, יטפל עבורכם בכל הנושאים הכרוכים בתיק הגירושין שלכם. כך  למשל יטפל עו"ד בדמי...

  המשיכו לקרוא >

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   צו הגנה

     צו הגנה הוא צו אשר בית המשפט יכול לתת כנגד בן (או בת) משפחה, המאפשר להרחיק אדם מביו ולהגביל את אפשרותו לבוא...

   המשיכו לקרוא >

   חלוקת זמני שהות

     משמורת ילדים, אחזקת ילדים או בביטוי הנכון בימינו חלוקת זמני השהות בין קטינים לבין הוריהם לאחר שאלו נפרדו או התגרשו זמ"ז הינו...

   המשיכו לקרוא >

   אלימות במשפחה

     לצערינו, אנו עדים למקרים רבים וקשים של אלימות במשפחה. מדי יום שומעים על עוד רצח וכל פעם בדרך אכזרית אפילו יותר ויותר...

   המשיכו לקרוא >

   מזונות אישה

     אחת מחובותיו המרכזיות של בעל  יהודי כלפי אשתו הינה כי יישא במזונותיה קרי יפרנס אותה כל עוד הוא נשוי לה וכל עוד...

   המשיכו לקרוא >

   חלוקת רכוש

     רכושם של בני הזוג מחולק בהתאם לחוק יחסי ממון התשל"ג –1973 הקובע ברמה העקרונית חלוקה שוויונית של נכסי בני הזוג שנצברו בזמן...

   המשיכו לקרוא >

   מזונות ילדים

     עד ליום 19/7/17 דיני המוזנות בישראל נפסקו על פי הדין האישי של ההורים כך שלפי הדין העברי חויב האב במזונות ילדיו עד...

   המשיכו לקרוא >

   שאלות תשובות

    

   מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים עורך דין משפחה?

    

   עורכי דין משפחה מתעסקים בנושאים הרגישים ביותר עבורכם, לפני שבוחרים עו"ד לענייני משפחה מעבר לניסיון שלו בתחום יש לוודא כי יש לכם כימיה עם עורך הדין ואתם מרגישים בנוח עם צורת הטיפול שלו בתיק שלכם וכמובן הניסיון שלו בפועל .

   באילו תחומים עוסק עורך דין המתעסק בדיני משפחה?

    

   דיני משפחה הוא תחום רחב. בין הנושאים אותם הוא מכיל – גירושין, , הסכמי ממון, חלוקת רכוש, חלוקת זמני שהות, מזונות ילדים ועוד. התנגדות לצוואות, ירושות, ייפוי כוח מתמשך.

   באיזה אזור אתם נותנים שירותים?

    

   משרד עורכי הדין המאם חליחל נמצא בצפון הארץ ונותן שירות לכל בעיקר לתושבי הצפון אך גם בכל רחבי המדינה .

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים לעורכי דין
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support