Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין מזונות

  עורך דין מזונות – עורך דין לענייני משפחה וגירושין, יטפל עבורכם בכל הנושאים הכרוכים בתיק הגירושין שלכם. כך  למשל יטפל עו"ד בדמי המזונות, בהסדרי הראייה, משמורות, חלוקת רכוש , עריכת הסכם הגירושין ועוד. על עו"ד מזונות להיות בקיא בחוקים השונים  ובפסיקות אחרונות שהביאו לתקדימים משפטיים בעיקר משמעות ההלכה של בע"מ 919/15 ששינתה מהיסוד את דרך ההכרה בשאלת המזונות של הילדים.

  עורך דין מזונות ואופן קביעת דמי המזונות

  עד לשנת 2017 למעשה החוק הטיל חבות כמעט בלעדית על האב לשאת במזונות ילדיו אלא שקביעה זו השתנתה מהקצה אל הקצה כאשר נקבע כי ילדים מעל גיל 6 חובת המזונות לגביהם שונתה כך ששני ההורים אחראים למזונות הילדים בהתאם לשני פרמטרים מחד זמני השהות של הילדים אם כל אחד מההורים ושנית גובה השכר ו/או פוטנציאל ההכנסה של כל אחד מההורים .

  זמני שהות של ההורים עם הקטינים

  במצב בו זמני השהות של ההורים עם ילדיהם הם זהים או כמעט שווים מה שנקרא זמני שהות שוויוניים הרי שככל שהכנסות הצדדים גם זהות אזי לפי ההלכה הפסוקה בבע"מ 919/15 לא יחול חיוב במזונות אלא ששני ההורים יישאו בצרכי הילדים בחלקים שווים כאשר יתכן ובית המשפט ימנה הורה מרכז שישלם בפועל את ההוצאות שאינן תלויי שהות של הקטינים וההורה האחר יעביר לו את חלקו היחסי ואילו בהוצאות תלויות שהות כל אחד יישא באופן ישיר כלפי הילדים בעצמו.

  הסכם מחוץ לכותלי בית המשפט 

  אחד השירותים שתוכלו להפיק ממנו תועלת מול עורך דין מזונות הוא הגעה בין בני הזוג עצמם להסכם, מבלי להופיע בכותלי בית המשפט. עו"ד מזונות וענייני משפחה יוכל לבצע עבורכם תהליך של גישור וניסוח הסכם גירושין, מבלי הצורך בכלל להגיע לדיונים בבית המשפט. זאת כמובן כל עוד יש הסכמה בין בני הזוג על כך, ויכולת להגיע להסכם משותף בצורה הדדית ומכבדת, בשילוב עורכי הדין של כל אחד מבני הזוג. וכאן מגיעים לנקודה נוספת חשובה והיא התקשורת והכימיה שלכם עם עורך דין מזונות . ככל שהתקשורת טובה יותר, כך תפיקו תועלת גבוהה יותר משירותיו של עורך הדין. עורך דין המאם חליחל ישמח לעמוד לרשותכם ויוכל לסייע לכם בשל ניסיונו רב השנים בתחום, רגישות ואמינות החשובה דווקא בשעת משבר ביחסי בני הזוג .

   

  עורך דין לענייני מזונות

  עורך דין בענייני מזונות

  חשיבותו של עורך דין בענייני מזונות היא קריטית, כאשר בראש ובראשונה עורך הדין ישמור את זכויות הילדים ואת פרנסתם. עורך הדין ידאג שדמי המזונות יהלמו את הצרכים ואת גובה השכר של בני הזוג. עורך דין בענייני מזונות שהוא מקצועי ומיומן, ידע להשיג עבורכם את המיטב מהסיטואציה העומדת לפניו. על עורך הדין להיות בקיא באופן חישוב דמי המזונות ובאלמנטים נוספים.

  עורך דין בענייני מזונות – מה הוא עושה למענכם

  בהתאם לדין העברי ולחוקי המשפט בישראל, הרי שעד גיל 6 האב נדרש לשלם מזונות עבור ילדיו. כאשר ההורים חולקים משמורת משותפת, חובת תשלום המזונות לא מוטלת רק על האב, אלא גם על האם, בהתאם להסדרי המשמורת המשותפת שנקבעו בין הזוג בצורה הדדית, או בהתאם למה שקבע בית המשפט. ישנם מקרים שבהם האב לא עומד בתשלומי המזונות אשר הוטלו עליו, בין אם במכוון ובין אם כי אין לו אפשרות לשלם מפאת קושי כלכלי. במקרה כזה נכנס לתמונה עורך דין בענייני מזונות שידאג לאינטרסים שלכם וימצה את המיטב עבורכם ועבור הילדים.

  עורך דין בענייני מזונות  – ילדים עד גיל 15

  כאשר הילדים הם מעל גיל 6 ועד גיל 15 קובע החוק שחובת תשלום המזונות איננה מוטלת רק על האב, אלא על שני ההורים. בהתאם לפערי השכר ביניהם ולגורמים נוספים מתקבלת ההחלטה על גובה המזונות שישלם כל אחד מההורים. וגם כאן יש מקרים בהם אחד ההורים לא עומד במה שהוטל עליו, ובאמצעות שירותיו של עורך דין בענייני מזונות תוכלו לפנות לבית המשפט ולתבוע את תשלום המזונות במלואו.

  עורך דין בענייני מזונות  – תיקי מזונות וגירושין

  אם אתם זקוקים לייצוג על ידי עורך דין בענייני מזונות אשר יקדם את האינטרסים שלכם ויפעל עבורכם, חשוב מאוד שתבחרו עו"ד המתאים עבורכם בהתאם להיכרות, המלצות ומקצועיות. החיבור שלכם עם העורך דין הוא מאוד חשוב, וזה מה שנקרא הכימיה. אל תתפשרו על עורך דין מזונות אלא בחרו את הטוב ביותר עבורכם ועבור הילדים – לעתיד שלכם ושלהם. עו"ד המאם חליחל הוא עורך דין מוביל מנוסה ומוכר בתחום בכל רחבי הצפון. פנו אליו להתייעצות. מעוניינים לקרוא עוד אודות עורך דין לעינייני משפחה? ליחצו כאן.

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   דיני משפחה נוספים

   מזונות ילדים

     עד ליום 19/7/17 דיני המוזנות בישראל נפסקו על פי הדין האישי של ההורים כך שלפי הדין העברי חויב האב במזונות ילדיו עד הגיעם לגיל 15...

   המשיכו לקרוא >

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים לעורכי דין
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support