Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עריכת צוואה

  המוות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, אין לנו דרך לברוח מהמוות. אבל יש חדשות טובות, יש גם חיים לאחר המוות, מדובר כמובן על החותם בעולם אשר משאיר אחריו האדם, וכן גם הרכוש אשר מוריש לקרוביו משאירות אותו חקוק לנצח. על מנת להורות באופן מדויק על אופן חלוקת הרכוש יש לדאוג לעריכת צוואה. לשם עריכת צוואה, הסתייעו בשירותיהם של משרד עורכי הדין המאם חליחל אשר מתמחים בין היתר בענייני צוואות וירושות.

   

  עריכת צוואה – חשיבות עריכת צוואה

  עריכת צוואה הינה כלי רב עוצמה, המאפשר לכל אדם להמשיך ולשלוט ברכושו אף לאחר פטירתו. אכן, צוואות “רגילות” כוללות הוראות פשוטות של העברת הנכסים למי שהמצווה ציין בצוואתו, אולם במקרים רבים – לו תשומת הלב של המצווה הייתה מופנית לאופציות אחרות – היה המצווה כולל בצוואתו מנגנוני שליטה ואופציות ביצוע אשר ישרתו טוב יותר את רצונו האמתי.

  למסמך הצוואה וצו הירושה חשיבות רבה במיוחד. כמו שנאמר בפסקה הנ"ל, ללא מסמך הצוואה לא יוכלו היורשים העתידיים להוציא צו ירושה, דבר היקשה עליהם רבות במימוש הצוואה וחלוקת הרכוש. כאשר אדם נפטר, בנוסף לאבל הכבד השורר על קרוביו, מתחילות לעיתים קרובות קרבות ירושה בין בני המשפחה. קרבות ומלחמות אלה יכולים להגיע למקומות עכורים ולגרום לפירוק טוטאלי של הקן המשפחתי. על מנת לא להגיע למקומות אלה, משאיר המנוח הוראות מפורשות לסוגיה איך הוא רואה שצריך לחלק את הרכוש – ודואג לעריכת צוואה. מלבד חלוקת הרכוש, בהיעדר צוואה וצו ירושה יכולים לגרום לבעיות לא מבוטלות עבור היורשים, ביניהן חוסר היכולת לרשום את הרכוש והנדל"ן, קרי דירות, חנויות ומגרשים שהשאיר אחריו המנוח. גם אם התכוון המנוח להוריש דבר מה עבור אדם מסוים, ללא צוואה חתומה וצו ירושה אין האפשרות לעשות העברת בעלים על הכנס. גם הגישה לפעילות וניהול חשבונות הבנק של המנוח יחסמו בהיעדר המסמכים. חשוב לכם למנוע אי נעימויות מקרוביכם לאחר מותכם – דאגו לעריכת צוואה.

  קיימת חשיבות מירבית לעריכת צוואה לכל אלו הנמצאים בהליכי גירושין או שכבר התגרשו כדי להגן על עתיד ילדיהם.

   

  עריכת צוואה על ידי עורך דין המאם חליחל תבטיח לכם מקצועיות חסרת פשרות

  משרד עורכי הדין המאם חליחל בעל ניסיון מעל 25 שנים מסייע ללקוחותיו בעריכת צוואות מקצועיות. ניסיונו העשיר של המשרד בהגנה על צוואות מחד, ובהתנגדות לצוואות מאידך, מאפשר לו לייעץ ללקוח כיצד ניתן למנוע כבר בעת עריכת הצוואה, תרחישים אשר יאפשרו להתנגד לה או להטיל ספק בתקפותה.

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר



   שאלות נפוצות

   האם מומלץ לשכור עורך דין לטובת עריכת צוואה?

   עורך דין מיומן ידע איך לערוך את הצוואה בצורה שתבטיח לכם את תקינותה וחוקיותה.

   מהי עלות עריכת צוואה ע"י עורך דין?

   אין עלות קבועה לעריכת צוואה, מעבר לכך שישנם סוגי צוואות שונים – כל עורך דין רשאי לגבות תשלום בהתאם לראות עינו, להכשרות אותן עבר ולניסיונו.

   איך ניתן ליצור איתכם קשר?

   מוזמנים ליצור איתנו קשר לצורך עריכת צוואה במייל hamam@hamam-law.co.il או במספר הטלפון 04-6925187

   דיני צוואות נוספים

   חלוקת רכוש

   רכושם של בני הזוג מחולק בהתאם לחוק יחסי ממון התשל"ג –1973 הקובע ברמה העקרונית חלוקה שוויונית של נכסי בני הזוג שנצברו בזמן הנישואין ללא כל...

   המשיכו לקרוא >

   התנגדות לצוואה

   התנגדות לצוואה הינו הליך משפטי בו נוקט אדם המבקש להתנגד לצוואה שערך  קרוב משפחתו ושלל את חלקו בירושה או שינה את חלקו בניגוד למנגנון הקבוע...

   המשיכו לקרוא >

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים לעורכי דין
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support