Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין משפחה

  גירושין ,ענייני משפחה וירושה-  ניהול מו"מ וגישור | עריכת הסכמי ממון והסכמי גירושין | ייצוג בתביעות בכל הנושאים הכרוכים בגירושין: כגון חיוב בכתובה, מזונות אישה , משמורת ומזונות ילדים, חלוקת רכוש| איזון משאבים, נכסי קריירה וחלוקת פנסיות, צווי מניעה וצו הגנה , תביעות פיצויים במשפחה לרבות בגין אלימות במשפחה.

  בנוסף ייצוג בכל ההליכים בנוגע לענייני ירושה בין השאר עריכת צוואות כולל צוואה נוטריונית והתנגדות לצוואה חלקות עיזבון ועוד…

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   חלוקת זמני שהות

   משמורת ילדים, אחזקת ילדים או בביטוי הנכון בימינו חלוקת זמני השהות בין קטינים לבין הוריהם לאחר שאלו נפרדו או התגרשו זמ"ז הינו...

   המשיכו לקרוא >

   מזונות אישה

   אחת מחובותיו המרכזיות של בל יהודי כלפי אשתו הינה כי יישא במזונותיה קרי יפרנס אותה כל עוד הוא נשוי לה וכל עוד...

   המשיכו לקרוא >

   חלוקת רכוש

   רכושם של בני הזוג מחולק בהתאם לחוק יחסי ממון התשל"ג –1973 הקובע ברמה העקרונית חלוקה שוויונית של נכסי בני הזוג שנצברו בזמן...

   המשיכו לקרוא >

   נושאים נוספים

   צוות עורכי הדין הנוסף של המשרד מעניק שירותים בתחומים שונים כגון – דיני נזיקין ( תאונות וביטוחים) , משפט פלילי , עבירות...

   המשיכו לקרוא >

   עורך דין לענייני משפחה

   עורך דין משפחה יגשר על קונפליקטים שונים: בין אם מדובר בהליכי גירושין , תביעות בענייני משמורת מזונות וחלוקת רכוש, תביעות של ידועים בציבור, ניכור הורי ועוד,  הכנת צוואה או התנגדות לצוואה  – עו"ד המאם חליחל יסייע לכם בתחומים אלו ורבים אחרים. – אתם  מוזמנים ליצור קשר עם המומחה בתחום בפועל מזה מעל 25 שנים המשמש כיועץ משפטי בארגון נעמ"ת מאז 1998 ועוסק מדי יום בסוגיות סבוכות ביותר.

    

   כיצד בוחרים עורך דין משפחה מומלץ?

   חשוב לבחור בעורך דין עם ניסיון רב בייצוג בבית הדין הרבני ובבית המשפט לדיני משפחה בהתאם לסוגיה המשפטית העומדת על הפרק. משרד עורכי הדין בניהולו של עו"ד המאם חליחל מספק שירות ברמה גבוהה, תוך בניית אסטרטגיה מדויקת וליווי צמוד של הלקוח והכל עד לסיום ההליך. והכל תוך שמירה על דיסקרטיות מרבית. את זה לא אנחנו אומרים בשביל הפרסום אלא לקוחות רבים שבירכו את המשרד בעיתון כפי שאתם מוזמנים להתרשם במכתבי התודה שיש לנו באתר.

   עורך דין משפחה – מקצוע הדורש ניסיון רב

   עורך דין משפחה ודיני משפחה הם התמחות משפטית הדורשת חשיבה יצירתית, הבנה מקיפה של חוקי מדינת ישראל וכמובן – יכולת הכלה של הלקוחות המגיעים לייעוץ. זקוקים לסיוע משפטי בענייני משפחה? נציין כעת באילו תחומים על עורך הדין לענייני משפחה להתמקצע:

   • צוואות וירושות – קיבלת ירושה לאחרונה ותוהה אם תיאלץ לשלם עליה מס? הורייך מנסחים צוואה ומחפשים יד מכוונת שתייעץ להם בכך? זקנה ומוות הם היבטים יום-יומיים של החיים; היבטים אליהם עלינו להתכונן היטב. ניתן לפנות לעורך דין המתמחה בדיני משפחה אם ברצונכם לנסח צוואה – ולכתוב אותה בהתאם לכללים, למנות מנהל עיזבון, לממש את עזבונו של הנפטר, להביע התנגדות כלפי צו קיום צוואה ועוד.
   • אתם בהליכי גירושין חשוב מאד לחשוב על עריכת צוואה כן דווקא בשלב הזה ובמיוחד לאחריו בכדי להגן על ילדיכם.
   • הסכמי ממון – מתכננים להתחתן בקרוב? מעוניינים לבקש הכרה כידועים בציבור? בטרם תתחילו את דרככם הזוגית המשותפת, מומלץ לנסח את הסכם הממון. משמעותו של הסכם זה היא, לעגן את ההיבט הפיננסי של הזוגיות באופן מסודר כך, תוכלו למנוע מבעוד מועד את היווצרותם של קונפליקטים בעתיד במידה ותיפרדו.
   • גירושין – מדובר בתרחיש אימה עבור זוגות רבים, אך אין ספק שגירושין הם חלק מהיום-יום שלנו. במידה והליך הגישור לא צלח, עומדת בפניכם משימה לא פשוטה: לנסח את הסכם הגירושין כך שכל אחד מהצדדים יהיה מרוצה. החל מחלוקת הרכוש, משמורת על הילדים ועד תשלום מזונות לילדים ולאישה – כדי להגיע החלטות הנכונות, מומלץ לקבל את שירותיו של עורך דין מקצועי בעל ניסיון מוכח.

   שאלות תשובות

   מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים עורך דין משפחה?

   עורכי דין משפחה מתעסקים בנושאים הרגישים ביותר עבורכם, לפני שבוחרים עו"ד לענייני משפחה מעבר לניסיון שלו בתחום יש לוודא כי יש לכם כימיה עם עורך הדין ואתם מרגישים בנוח עם צורת הטיפול שלו בתיק שלכם וכמובן הניסיון שלו בפועל .
   באילו תחומים עוסק עורך דין המתעסק בדיני משפחה?

   דיני משפחה הוא תחום רחב. בין הנושאים אותם הוא מכיל – גירושין, , הסכמי ממון, חלוקת רכוש, חלוקת זמני שהות, מזונות ילדים ועוד. התנגדות לצוואות, ירושות, ייפוי כוח מתמשך.
   באיזה אזור אתם נותנים שירותים?

   משרד עורכי הדין המאם חליחל נמצא בצפון הארץ ונותן שירות לכל בעיקר לתושבי הצפון אך גם בכל רחבי המדינה .

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים לעורכי דין
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support