Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין צוואות

  עריכת צוואות | ביטול צוואות | התנגדות לצוואות | הורשת נחלות ובן ממשיך.

  עריכת צוואה נוטריונית, עריכת יפוי כח מתמשך,תרגום ואפוסטיל עברית ערבית אנגלית רוסית ויוונית.

  עורך דין צוואות וירושות טוב יודע שלא פעם מדובר על מצב מורכב השזור בנושא זה. המשפחה שלנו היא הדבר הכי משמעותי מכולם בחיים האלה ולכן מובן שזמן זה יכול ליצור תחושת לחץ או בלבול. פנו אל עו”ד צוואות במשרד עורכי הדין המאם חליחל כאשר אתם מחפשים בעל ידע וניסיון שיסייע לכם לחצות את הגשר המתנדנד שבפניו אתם ניצבים.

  למה לפנות לעורך דין לענייני צוואה המאם חליחל?

  עורך דין צוואות וירושות שותף בניסוח הצוואה על מנת להעביר בצורה הטובה ביותר את רצונו של המצווה. לאחר מכן, כאשר משפחתו ויורשיו של המנוח מעוניינים לממש את זכויותיהם, עורך דין צוואות וירושות הוא זה שמסייע גם להם בתהליך.

  משרד עורכי הדין המאם חליחל בעל ניסיון של 25 שנים בכל הנוגע לצוואות ולדיני משפחה ויעניק לכם את הטיפול הנכון ביותר בתהליך. פנו עוד היום למשרדנו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

  עורך דין צוואות – מה חשוב לדעת כשמנסחים צוואה עם עו"ד צוואות?

  עוד לפני הפגישה עם עורך דין צוואות וירושות חשוב להכין רשימה מסודרת של כל הנכסים שיש לכם, חסכונות, רכבים ורכוש נוסף. גם אם אתם לא נמנים על העשירון העליון בישראל, כמעט לכל משפחה יש מעט חסכונות שצברה עם השנים ורכוש. לאחר מכן כתבו בצורה מסודרת את שמות הילדים או היורשים להם תרצו להעניק את הרכוש. אם אתם רוצים שהוא יתחלק שווה בשווה בין כולם יש לציין זאת גם במפורש.

  מלבד הילדים יש עוד אדם שכדאי לזכור כאשר נפגשים עם עורך דין ירושה. חשבו גם על בן הזוג שלכם כיום. האם תרצו שיקבל את כל הרכוש ולאחר מכן יחלקו לילדים? אולי תרצו שיגור בדירת המגורים. קיימות אפשרויות משפטיות לניסוח של צוואה הדדית עם בן הזוג על מנת שתוכלו לשמור על הזכויות של בן הזוג לפני שהרכוש עובר למישהו אחר. עורך דין צוואות וירושות מנוסה יוכל לכוון אתכם ולהמליץ כיצד לנסח את הצוואה במקרה זה.

  במקרים נוספים, קיימות משפחות שיש להן חובות שונים. עורך דין צוואות וירושות יוכל לסייע לנסח את הצוואה בדרך בה הרכוש יוכל לעבור לילדים מבלי שהחובות יעברו על שמם גם כן.

   

  שאלות נפוצות

  למה יש צורך בעריכת צוואה?

  צוואה מאפשרת לכם לשלוט בצורה הטובה ביותר בחלוקת הרכוש שלכם לאחר מותכם.

  מתי יש לפנות לעורך דין המתמחה בעריכת צוואות?

  יש לפנות לעורך דין לצורך עריכת צוואה מוקדם ככל הניתן כל עוד אתם בקו הבריאות על מנת לחלק את הונכם בצורה שאתם רוצים

  למה לבחור במשרד עורכי דין המאם חליחל?

  משרד עורכי הדין של המאם חליחל פועל משנת 1995 בהצלחה רבה, עורכי הדין במשרד דואגים להשיג ללקוחותיהם את התוצאות הטובות ביותר וישמחו להעניק לכם שירות מקיף ומקצועי.

  עריכת צוואה

  המוות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, אין לנו דרך לברוח מהמוות. אבל יש חדשות טובות, יש גם חיים לאחר המוות, מדובר כמובן...

  המשיכו לקרוא >

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   חלוקת רכוש

   רכושם של בני הזוג מחולק בהתאם לחוק יחסי ממון התשל"ג –1973 הקובע ברמה העקרונית חלוקה שוויונית של נכסי בני הזוג שנצברו בזמן...

   המשיכו לקרוא >

   זקוקים לעורך דין לענייני צוואה?

   בישראל קיים חוק הירושה שמסדיר ומטפל בעניינים הקשורים לחלוקת נכסיו של אדם, לאחר מותו. בהתאם לקביעת החוק כאשר אדם הולך לעולמו עזבונו עובר ליורשיו. וכאן נשאלת השאלה מיהם היורשים של אדם שהולך לעולמו. במידה והאדם השאיר אחריו צוואה, הרי שהדבר נקבע בהתאם לה. במידה ואין צוואה נכסיו של האדם ורוכשו יעברו ליורשים על פי דין. פעמים רבות לשון החוק לא מספקת על מנת להסדיר חלוקת רכוש וענייני ירושה, הן משום שיורשיו ולא יורשיו של האדם יכולים לטעון לזכויות שונות ברכוש, והן משום שיש לא מעט מקרים חריגים הדורשים טיפול מיוחד. הטיפול וההסדרה של עניני צוואה וירושה נעשית על ידי עורך דין לענייני צוואה.

   סוגי צוואות – עורך דין  צוואות

   בחלק מהמקרים האדם אשר מבקש לכתוב צוואה לא עושה זאת לבדו, אלא בליווי משפטי של עורך דין לענייני צוואה. כאשר מדובר על נכס בודד או על אדם ללא ילדים למשל הרי שהמקרה פשוט. אולם מקרים רבים הם לא פשוטים ודורשים כתיבתה של צוואה בצורה מדויקת ומחושבת, ועוד לפני כן תכנון של חלוקת נכסי הירושה בהתאם לשיקולי מס למשל, ושיקולים נוספים.

   בפני כותב הצוואה עומדות כמה אפשרויות מבחינת סוג הצוואה. יש למשל צוואה משותפת. זוהי צוואה אשר בני הזוג כתובים יחדיו והכתוב בה מיוחס להחלטה משותפת של שני בני הזוג. מנגד, יש צוואה יחידה. צוואה כזו היא צוואה המיוחסת לרכושו של אדם אחד בלבד – בין אם יש לו בן או בת זוג, או לא.

   מעין צוואה – עורך דין לענייני צוואה

   סוג נוסף של צוואה נקרא מעין צוואה. במקרה כזה, אדם אשר הלך לעולמו לא היה נשוי אלא חי עם בת זוג. במקרה שבו הזוג נחשב כידועים בציבור, הרי שבת זוגתו תקבל מעמד של אישה נשואה לענייני יישום הוראות הצוואה של בן זוגה המנוח. על מנת להעלות על הכתב צוואה מדויקת התואמת את הצרכים והשיקולים שלכם ושל משפחתכם – פנו עוד היום לקבלת שירותיו של עורך דין לענייני צוואה. משרד עורכי דין ונוטריון המאם חליחל, הוא משרד עו"ד המתמחה בתחום זה.

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים לעורכי דין
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support