Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין צוואות

  עריכת צוואות | ביטול צוואות | התנגדות לצוואות | הורשת נחלות ובן ממשיך.

   

  עורך דין צוואות וירושות תחום דיני הירושה והצוואות הוא תחום מורכב ביותר כאשר יש להבין כי המאבק לאחר פטירתו של האדם הוא למעשה על מלוא רכושו שצבר בחייו, ובהעדר ייצוג מקצועי אתם למעשה מסכנים את "כל הקופה"  פנו אל עו”ד צוואות במשרד עורכי הדין המאם חליחל כאשר אתם מחפשים בעל ידע וניסיון שיסייע לכם להגיע לחוף מבטחים ולוודא כי עזבונו של יקירכם מוגן מכל.

   

  למה לפנות לעורך דין לענייני צוואה המאם חליחל?

   

  עורך דין צוואות וירושות יודע לנסח עבורכם בזמן אמת צוואה התואמת את רצונכם לאחא אריכות שנים, כן יסייע בידיכם לשמור על האינטרסים של ילדיכם לאחר גירושין וכן ידע להתמודד בנושא התנגדות לצוואה .  עורך דין צוואות וירושות מומחה הוא ההבדל בין לזכות בהכל או להפסיד את הכל .

  משרד עורכי הדין המאם חליחל בעל ניסיון של 25 שנים בכל הנוגע לצוואות ולדיני ירושה  יעניק לכם את הטיפול הנכון ביותר בתהליך.

   

  עורך דין צוואות – מה חשוב לדעת כשמנסחים צוואה עם עו"ד צוואות?

   

  עוד לפני הפגישה עם עורך דין צוואות וירושות חשוב להכין רשימה מסודרת של כל הנכסים שיש לכם, נדלן , חסכונות, רכבים ורכוש נוסף. תחשבו היטב מה אתם רוצים שיהיה עם הרכוש שלכם לאחר אריכות שנים ? כן תפנימו כי צוואה היא אקט חד צדדי הנתון לשיקול דעתכם וכל מה שתרצו לקבוע זה תלוי בכם ורק בכם ולא ביורשים עצמם.

  כדאי לזכור כאשר נפגשים עם עורך דין ירושה אם אתם בהליכי גירושין כי מומלץ מאד לערוך צוואה ככל שאין ברצונכם כי בן הזוג יקבל את מחצית הרכוש שלכם במידה וקורה לכם חלילה הרע מכל עוד בזמן ניהול הליכי גירושין , ויותר חשוב לאחר סידור הגט ככל שתתחילו זוגיות חדשה חשוב מאד לערוך צוואה שתבטיח את גורל הרכוש ולוודא כי זה יועבר במלואו לילדיכם אחרת גם הידועה בציבור שלכם תקבל חצי ממנו. עורך דין צוואות וירושות מנוסה יוכל לכוון אתכם ולהמליץ כיצד לנסח את הצוואה במקרה זה.

  בנושאים מסויימים כגון ביטוח חיים וקופות גמל או משק חקלאי חשוב מאד להבין את הוראות החוק ולוודא כי מלבד הצוואה תפעלו בדרך הנכונה לשנות את המוטבים או למנות בן ממשיך לפי מיטב בחירתכם .

   

  שאלות נפוצות

   

  למה יש צורך בעריכת צוואה?

   

  צוואה מאפשרת לכם לשלוט בצורה הטובה ביותר בחלוקת הרכוש שלכם לאחר אריכות שנים ולוודא כי ילדיכם לא רק שלא ייפגעו אלא שלא יריבו ביניהם לאחר לכתכם מהעולם שכולו טוב.

   

  מתי יש לפנות לעורך דין המתמחה בעריכת צוואות?

   

  יש לפנות לעורך דין לצורך עריכת צוואה מוקדם ככל הניתן כל עוד אתם בקו הבריאות על מנת לחלק את הונכם בצורה הטובה ביותר לעתי יבוא לטובת יקירכם.

   

  למה לבחור במשרד עורכי דין המאם חליחל?

   

  משרד עורכי הדין של המאם חליחל פועל משנת 1995 בהצלחה רבה, עורכי הדין במשרד דואגים להשיג ללקוחותיהם את התוצאות הטובות ביותר בנושא הירושה והצוואות בין השאר התנגדות לצוואה או ביטולה וישמחו להעניק לכם שירות מקיף ומקצועי.

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   עריכת צוואה

     לרב האנשים ערכית צוואה נשמעת משימה מפחידה משום מה וכאילו המוות מתקרב, אלא שבמציאות צוואה הינה מצרך נחוץ בסיטואציות רבות בכדי לוודא...

   המשיכו לקרוא >

   חלוקת רכוש

     רכושם של בני הזוג מחולק בהתאם לחוק יחסי ממון התשל"ג –1973 הקובע ברמה העקרונית חלוקה שוויונית של נכסי בני הזוג שנצברו בזמן...

   המשיכו לקרוא >
   זקוקים לעורך דין לענייני צוואה?

    

   חוק הירושה מסדיר את כלל הנושאים הקשורים לחלוקת נכסיו של אדם, לאחר מותו. בהתאם לחוק כאשר אדם הולך לעולמו עזבונו עובר ליורשיו וקיים מנגנון ברירת מחדל קבוע המורה כיצד יחולק רכוש זה ומי היורשים , כל זאת ככל שאותו אדם לא ערך צוואה בחייו בה ביקש לחרוג מאותו מנגנון ברירת מחדל. לא מעט מקרים הופכים למסובכים במיוחד בכל הנוגע ליחס שבין חוק הירושה וחוק יחסי ממון בין בני זוג ואף בקשר לכתובה של האישה במצב של פטירת הבעל ולכל אלה חובה להיות מיוצג על ידי עורך דין ירושה וצוואות בעל ניסיון מוכח.

   סוגי צוואות – עורך דין  צוואות

    

    

   בחלק מהמקרים האדם אשר מבקש לערוך צוואה לא עושה זאת לבדו, אלא בליווי מקצועי של עורך דין לענייני צוואות . קיימים מקרים רבים הדורשים ניסוח של צוואה בצורה מדויקת ומחושבת, ועוד לפני כן תכנון של חלוקת נכסי הירושה בהתאם לשיקולי מס למשל, ושיקולים נוספים.

   בפני עורך הצוואה עומדות כמה אפשרויות מבחינת סוג הצוואה ( צוואה בעדים, צוואה בכתב יד, צוואת שכיח מרע, וצוואה בפני רשות . יש גם צוואה הדדית , זוהי צוואה אשר בני הזוג עורכים יחדיו והאמור בה מיוחס להחלטה משותפת של שני בני הזוג ושניהם מסתמכים כל אחד בתורו על רצונו של האחר כבסיס לצוואתו שלו וקיימים מנגנון מסודר בחוק לאופן ביטול צוואה כזו השונה מצוואה רגילה שניתן לבטל בכל עת .

   מעין צוואה – עורך דין לענייני צוואה

    

   אדם אשר הלך לעולמו ולא היה נשוי אלא חי עם בת זוג והם נחשבים כידועים בציבור, הרי שלפי סעיף 55 לחוק הירושה, הנותר בחיים יקבל מעמד של אלמן/אלמנה כאילו היו נשואים לכל דבר ועניין. על מנת לברר האם אתם כאן יורשים או לאו או כדי לדעת מה כולל היקף העיזבון של הנפטר שמא בתוכו רכוש משותף שלכם שיש להחריג ממסת העיזבון – פנו לקבלת שירותיו של עורך דין לענייני צוואה. משרד עורכי דין ונוטריון המאם חליחל, הוא משרד עו"ד המתמחה ומומלץ בדיני הירושה והצוואת מזה יותר משני עשורים.

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים לעורכי דין
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support