Facebook Whatsapp

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין צוואה וירושה

  רבים מגלים את חשיבות עריכת הצוואה רק כאשר קורה אירוע מצער, ובן משפחה או בן זוג הקרוב אלינו מסיים את חייו. חשוב מאוד לערוך צוואה, וחשוב עוד יותר לערוך צוואה בליווי של עורך דין צוואה וירושה. לאורך חיינו אנו צוברים נכסים שונים – כספיים ופיזיים, וגם נכסים דיגיטליים. חשוב מאוד שלא לזלזל בחשיבות עריכת הצוואה. נכון שחוק הירושה בישראל קובע ומסדיר סוגיות הקשורות לנושא, אבל זה לא מספיק. חשוב מאוד לערוך צוואה תחת ייעוץ משפטי של עורך דין צוואה וירושה. ריכזנו לפניכם כל מה שחשוב בנושא.

  עורך דין צוואה וירושה – כל מה שחשוב לדעת

  הצוואה היא למעשה מסמך משפטי באמצעותו האדם מצווה (מספק הוראות) ביחס לחלוקת רכושו, לאחר שיסיים את חייו. הצוואה יכולה להתייחס לרכושו של אדם כמו למשל לרכושו הפיננסי, הפיזי, או העסקי. צוואות רבות מספקות הוראות חלוקה לגבי רכושו של אדם לאחר מותו – כאשר במקרים רבים הרכוש עובר לידי הילדים ובני הזוג, אם כי זה לא חובה. אדם יכול להורות בצוואתו כי רכושו לאחר מותו ייתרם לגוף מסוים או למשל לספק בצוואה הנחייה כי רכושו יעבור לידי חברו, ולא לידי בני משפחתו.

  חוק יסוד כבוד האדם וחרותו מספק במסגרת זכות הקניין את האפשרות לכל אדם לצוות לגבי רכושו, כאשר במקרים רבים כתיבת הצוואה נעשית לבד בליווי עורך דין צוואה וירושה.

  אין צוואה?

  בהתאם לחוק הירושה בישראל, במקרה שבו לא קיימת צוואה הרי שחלוקת הרכוש היא בהתאם לחוק. למשל אם אין צוואה ויש לאדם לאחר מותו נכס בודד של דירה, כאשר אותו אדם במותו הותיר אחריו אישה ושני ילדים משותפים לו ולבת זוגתו. ככל שאין צוואה חלוקת הדירה תהיה באופן הבא: מחצית מהדירה לאישה, ומחציתה השנייה תחולק באופן שווה בין שני הילדים. האישה או הילדים יכולים במקרה כזה לבוא ולטעון לזכויות עודפות בנכסים. במקרה שבו אחד היורשים טוען לזכויות עודפות, הרי שבמרבית המקרים יש לערב בנושא עורך דין צוואה וירושה שכן לא מן הנמנע שיעלו מחלוקות בין היורשים. משרד עורכי דין ונוטריון המאם חליחל הינו משרד המתמחה בדיני משפחה והירושה, לרבות ייצוג בהליכי גירושין בכל בתי הדין הדתיים.

   

  עו

   

  עורך דין צוואות וירושות בצפון

  הטיפול בתחום הצוואות, ירושות, עזבונות וכל המשתמע מכך, חייב להתבצע בצורה מקצועית התואמת את צרכי הלקוח – על ידי עורך דין צוואות וירושות בצפון. אם אתם גרים בצפון הארץ ויש לכם צורך בייעוץ, ליווי או ייצוג משפטי בענייני צוואות וירושות, הרי שאתם צריכים לפנות לשירותיו של עורך דין צוואות וירושות בצפון הארץ. הטיפול בתחום הזה דורש התערבות מקצועית ומדויקת, היכרות עם פסיקות של בתי משפט והבנה עמוקה, ולכן ככל שנסיבות החיים הביאו אותכם להתעסקות עם ירושה או צוואה – הרי שאתם חייבים להיות בידיים טובות ומקצועית של עורך דין צוואות וירושות שאתם יכולים לסמוך עליו.

  מה כוללים שירותיו של עורך דין צוואות וירושות בצפון ?

  קשת השירותים המשפטיים בתחום היא רחבה מאוד וכוללת טיפול בתחום הירושות, כתיבת צוואות מסוגים שונים, ייעוץ בסוגיות שונות בעת כתיבת הצוואה, הסכמים בין יורשים, טיפול בתיקי דיני ירושה, בקשות לצווי ירושה, חלוקת עזבונות, ניהול עזבונות, התנגדויות לצוואות, פסילת צוואות ועוד.

  מוקד ידע – עורך דין צוואות וירושות בצפון

  משרד עורך די צוואות וירושות בצפון הארץ, אשר מתמחה ומכיר את התחום על בוריו, מהווה מוקד ידע בצפון הארץ ובחיפה לכל מי שיש להם נגיעה בדבר: כותבי צוואות, יורשים בפועל ויורשים פוטנציאליים, בעלי נכסים ועוד. משרד עורך דין צוואות וירושות בצפון הארץ גם יערוך עבורכם ויטפל בענייני ייפוי כוח מתמשך.

  המשרד ימליץ בפניכם על סוג הצוואה הרצוי עבורכם, ילווה אתכם וינסח את כתיבת הצוואה כך שתביא לידי ביטוי את הצרכים והשיקולים שלכם, ואת טובת מי שאתם רואים לנגד עיניכם. המשרד ייצג אתכם בדיונים בבית המשפט, בכל השלבים הנדרשים ויערוך חומר משפטי, ינסח מכתבים ובקשות לרשויות, הכל עד לפרטים הקטנים ביותר – בצורה מקצועית. המשרד רואה לנגד עיניו את טובתו של הלקוח בכפוף לחוק, ומיישם קשת רחבה של כלים משפטיים על מנת למקסם את טובת הלקוח.

  עורך דין צוואות וירושות בצפון הוא מה שאתם זקוקים לו – בכדי להתמודד בצורה מיטבית עם סוגיות של ירושות וצוואות אליהן נקלעתם. משרד עורכי דין ונוטריון המאם חליחל הוא משרד מנוסה כאשר העומד בראשו מומחה ברזי התחום.

  לקביעת פגישת ייעוץ

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   עורך דין צוואות וירושות

   עורך דין צוואות וירושות הינו מומחה בכל הקשור לעריכת צוואה, עריכת הסכמי חלוקת עיזבון קבלת צווה ירושה, מכירת דירת העיזבון, ייצוג ידועים בציבור ועוד. אם אתם זקוקים לסיוע משפטי בענייני ירושה וצוואות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות על משרד עורכי הדין המאם חליחל. צוות המשרד ילווה אתכם במסגרת המקצועית ביותר. תחומי העיסוק של המשרד כוללים בין היתר, דיני ירושה, ענייני משפחה וגירושין.

    

   עורך דין צוואות וירושות – הכול על פי החוק

   צוואה הינה מסמך משפטי המצווה על אופן חלוקת הרכוש של המנוח ובין מי יתחלק העיזבון. למעשה עריכת הצוואה מתבססת על סעיף מס' 27 ב' בחוק הירושה. הסעיף מתיר את החופש לצוות, ערך המאפשר למצווה לערוך את צוואתו כראות עיניו, לשנות או לחדש. העריכה מוגדרת כפעולה אישית של המצווה, נטולת אינטרס הסתמכות על צד אחר. מקביל לזו קיימת גם צוואה הדדית, כאשר אנו מדברים על צוואה זו יש לסייג זאת ולציין כי זוהי צוואה הנכתבת כן מתוך אינטרס הדדי של בני הזוג לרשת חלק מהעיזבון לאחר פטירתו של אחד מבני הזוג.

   אם קיים עיזבון שהוא לא מתוך הזוגיות האינטימית שלכם והוא אך ורק קרוב משפחה יש לברר האם הוא הותיר אחריו צוואה ולפעול בהתאם להנחיות חוק הירושה הישראלי. שהוא אומר – שכאשר ללא קיימת צוואה יורשיו של הנפטר נקבעים, לרוב, בהתאם לראשי האב של המנוח (שיטת הפרנטלות).

    

   היעזרו בעו"ד צוואות וירושות עבור ייצוג בערכאות משפטית

   מעוניינים לממש את זכאותכם בעיזבון הנפטר? נדרשים לקבל סיוע בערכאות המשפטית? אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי הדין המאם חליחל, בניהולו של עו"ד המאם חליחל אשר מתמחה בענייני ירושות וצוואות ויעניק לכם את מלוא הסיוע וההכוונה בכל הנוגע לתחום זה. תוך קבלת יחסי אישי ומכבד וכמובן זמינות גבוהה לכל פניה שלכם. צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לסייע לכם בסוגייה המשפטית.

   דיני צוואות נוספים

   התנגדות לצוואה

   התנגדות לצוואה הינו הליך משפטי בו נוקט אדם המבקש להתנגד לצוואה שערך  קרוב משפחתו ושלל את חלקו בירושה או שינה את חלקו בניגוד למנגנון הקבוע...

   המשיכו לקרוא >

   חלוקת רכוש

   רכושם של בני הזוג מחולק בהתאם לחוק יחסי ממון התשל"ג –1973 הקובע ברמה העקרונית חלוקה שוויונית של נכסי בני הזוג שנצברו בזמן הנישואין ללא כל...

   המשיכו לקרוא >

   לקביעת פגישת ייעוץ

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים לעורכי דין
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support